Įkvėpimas kūrybingiems virėjams

keptuvė iCook

Kodėl neišbandžius išskirtinės 7 sluoksnių nerūdijančiojo plieno keptuvės „iCook™“? Dabar ją galite įsigyti su 35% nuolaida!

Visiems žinoma, kad mityba turi būti įvairi ir sveika. Ne visada paprasta išlaikyti motyvaciją gaminant maistą, tačiau naujas virtuvės reikmenų komplektas visada suteiks naują impulsą jūsų kūrybiškumui virtuvėje atsiskleisti.

Šioje kokybiškoje kiniškoje keptuvėje „iCook“ maistą gaminsite sveikiau, paprasčiau ir ekonomiškiau. Šio originalaus gaminio dėka galėsite pasigaminti naujus įvairius patiekalus naudojant maisto ruošimo su mažai vandens metodą „Vitalok“, kuris išlaiko iki trečdaliu daugiau produktų pagrindinių savybių ir mineralų nei gaminant tradiciniu būdu, o taip pat išsaugo tikrą skonį.

Gaminti namuose taip paprasta!

Aprašymas:

7 sluoksnių nerūdijančiojo plieno kiniška keptuvė su aliuminio pagrindu tai preciziškas gaminys išskirtiniams rezultatams pasiekti. Nuožulnios vidinės šoninės sienelės, kad būtų lengva maišyti ir išimti maistą. Galima gaminti mažai vandens naudojančiu metodu „Vitalok“ arba tradiciniais būdais

Parduodama su dangčiu, garinimo grotelėmis ir lotoso žiedo formos stovu, tinkamu daržovėms ar jūros gėrybėms ruošti.

Šis kiniškos keptuvės „iCook™“ pasiūlymas galios nuo gegužės 10 iki 31 d.

Užsakymų skaičius neribojamas. Pasiūlymas gali būti derinamas su pirmojo užsakymo nuolaida. Įsigyjant galima panaudoti kuponus.

Produktą rasite čia