Nutrilite rudeniui
Pasitik rudenį sveikas ir žvalus

– paruošk savo organizmą vėstantiems orams. Sustiprink savo organizmą ir pasiruošk rudens darganoms. Rudenį ypač svarbu papildyti organizmo atsargas maisto papildais.

Įsigykite Nutrilite™ rudeninių maisto papildų rinkinį ir padovanosime jums  Nutrilite kuprinę su apsauga nuo vagysčių. NEMOKAMAI!

Rudeninių maisto papildų rinkinį (310834), sudaro aukščiausios kokybės vitaminai ir maisto papildai, būtini jūsų organizmui rudenį:

 • Nutrilite augaliniai proteinai (1 vnt) – subalansuota ir sveika alternatyva tradiciniams baltymų šaltiniams. Juose yra devynios būtinos amino rūgštys, padedančios palaikyti puikią sveikatą, ir beveik nėra riebalų.
 • Nutrilite vitaminas C Plius (1 vnt, 180 tablečių) – tai ypač veiksmingas maisto papildas, kuris visą dieną lėtai ir tolygiai išskiria vitaminą C, palaikydamas normalią imuninės sistemos veikimą. Vitaminas C ne tik stiprina jūsų imuninę sistemą, bet ir palaiko normalią organizmo kolageno gamybą, reikalingą sveikai odai, bei padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso (dėl savo antioksidacinių savybių).
 • Nutrilite kramtomųjų tablečių Lecitinas E (1 vnt, 110 tabl) – puiki vitamino E ir lecitino kombinacija, suteikianti didelę antioksidantų dozę, kuri padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. O lecitinas yra natūraliai išgaunamas riebiųjų medžiagų emulsiklis.

Pasirūpinkite savo sveikata artėjant šaltajam metų sezonui. Pasiūlymas galioja ribotą laiką – nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 4, arba kol baigsis produktų atsargos.

Kaip pirkti

Akcijos sąlygos:

 • Neribojamas užsakymų skaičius.
 • Neribojamas rinkinių skaičius, įsigyjamas vienu užsakymu
 • Akcijos sumuojamos su kitomis akcijomis ir nuolaidomis.
 • Galima panaudoti dovanų kuponus

Nutrilite augaliniai proteinai

Baltymų yra visose mūsų kūno dalyse: ląstelėse, kauluose, organuose, audiniuose, naguose, plaukuose ir, be abejo, raumenyse. Mūsų kūne baltymai neišsilaiko, todėl būtina gauti atitinkamą dienos dozę. Vidutiniam suaugusiajam reikia mažiausiai 0,83 g baltymų vienam kūno masės kilogramui per dieną! Taigi 60 kg sveriančiam žmogui reikia suvartoti 200–250 g mėsos arba 8 kiaušinius kiekvieną dieną!

Dauguma žmonių mano, kad gauna pakankamai baltymų valgydami mėsą ir pieno produktus, tačiau jie neatsižvelgia į tai, kad juose gali būti nepageidaujamų priedų: sočiųjų riebalų, cholesterolio, papildomų kalorijų ir druskos. Nutrilite augaliniai proteinai – tai tradicinių baltymų šaltinių alternatyva. 100 % augalinis produktas BE JOKIŲ nepageidaujamų priedų!

Kuo naudingi Nutrilite augaliniai proteinai? 100 % augaliniai: juose yra Nutricert™ ūkiuose užaugintų sojų, žirnių ir kviečių. Nutrilite augaliniai proteinai yra itin koncentruota proteinų forma be jokių nepageidaujamų priedų. Be to, Nutrilite augaliniai proteinai yra 9 būtinų amino rūgščių, kurių negali sintetizuoti kūnas, šaltinis. Tiesiog įdėkite 1–2 šaukštelius (priklausomai nuo jums reikalingos baltymų dienos dozės) į savo pusryčių, pietų ir vakarienės patiekalus, kad gautumėte visus kūnui reikalingus baltymus!

Nutrilite™ Vitaminas C Plus tai maisto papildas, kuriame yra citrusinių vaisių bioflavonoidų koncentratų iš sveikų vaisių, įskaitant citriną, mandariną, apelsiną ir greipfrutus, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veikimą, kas aktualu ypač rudenį,  ir sveiką odą.

Prailginto išskyrimo formulė suteikia lėtą, tolygų maistinių medžiagų išsiskyrimą į kūną, kad jos būtų maksimaliai įsisavintos, be atliekų, kurias sukelia didelės dozės ar greito išskyrimo tabletės.

Šiame maisto papilde yra vitamino C iš kraštuotosios malpigijos. Šis turtingas vitamino šaltinis auginamas mūsų Nutrilite ūkyje, kur mes naudojome tik tvarius ūkininkavimo metodus.

Sukurta iš dviejų vitamino C šaltinių – natūralios kraštuotosios malpigijos, užaugintos mūsų Nutrilite ūkyje, ir askorbo rūgšties – kiekvienoje patogioje dienos tabletėje yra 240 mg vitamino C, sumaišyto su skaiduline medžiaga. Šis mišinys sulėtina įsisavinimą ir leidžia jį išskirti į kūną per aštuonias valandas. Tik viena 240 mg Prailginto išskyrimo tabletė suteikia daugiau naudingo vitamino C per dieną nei 600 mg greito išskyrimo maisto papildas.

Sustiprinkite savo jėgas rudenį.

Nutrilite Lecitinas E

 • Sudėtyje yra natūralaus lecitino, gaunamo iš sojos pupelių, ir vitamino E, gaunamo iš augalinio aliejaus.
 • Vitaminas E prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso.
 • Vitaminas E (riebaluose tirpus vitaminas) teikia antioksidacinę apsaugą.
 • Kramtomas, tinkamas ir vaikams ir suaugusiesiems, kuriems sunku nuryti tabletes.
 • Pasaldintas ir pagardintas medumi ir saldžiavaisiu pupmedžiu.
 • Be dirbtinių saldiklių, spalvų, skonių ir konservantų.