Glister™ daugiafunkcis burnos skalavimo skystis (koncentruotas)

[15182]

[]

[15183]

[15183]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[15183]
Gaivesnis burnos kvapas ir švaresni dantys bei burna naudojant „Glister“ daugiafunkcį skalavimo skystį.
Kaip pirktiProdukto kodas:124108
Glister™ burnos higiena

Koncentruotas produktas be alkoholio padeda pašalinti ėduonį sukeliančias apnašas ir bakterijas, kurios sukelia blogą burnos kvapą bei gingivitą.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

 • Išlaiko sveikas dantenas ir visos burnos sveikatą, jei naudojama kartu su visa „Glister“ burnos priežiūros sistema.
 • Padeda pašalinti daug daugiau apnašų, nei vien valant šepetėliu
 • Padeda pašalinti 99,9 % blogą burnos kvapą sukeliančių bakterijų, kurios lieka išsivalius dantis. *
 • Suteikia ilgai išliekantį gaivų burnos kvapą
 • Skonio mišinys patobulintas pridėjus „Nutrilite“ sertifikuotos pipirmėtės.
 • Patogus pakuotės dizainas su nauju integruotu dangteliu skysčiui atskiesti ir patobulinta pompa.

* Remiantis „in vitro“ tyrimais. „In vitro“ tyrimai rodo, kad produktas greičiausiai turi stiprų klinikinį poveikį gingivitui ir blogam burnos kvapui.

Kodėl jums patiks

„Glister“ daugiafunkcis burnos skalavimo skystis nuvalo dantis ir burną, jei naudojamas kartu su visa „Glister“ burnos priežiūros sistema. Be to, jis palaiko unikalią jūsų burnos mikrobiomos pusiausvyrą ir veiksmingai apsaugo burną nuo blogo kvapo bei gingivito, nes sudėtyje yra patikrintų su apnašomis kovojančių medžiagų CPC (cetilpiridinio chlorido). Suteikia ilgai išliekantį gaivų pojūtį, kurį lemia mūsų išskirtinis skonio mišinys iš „Nutrilite“ sertifikuotos pipirmėtės. Pasinaudokite labai koncentruotu produktu. Vieno buteliuko užteks iki 100 skalavimų, jei atskiesite laikydamiesi nurodymų.

Verta žinoti

„Glister“ daugiafunkcio burnos skalavimo skysčio sudėtyje dabar:

 • nėra alkoholio
 • nėra dažų ir dirbtinių dažiklių
 • nėra peroksido
 • nėra cukraus
 • nėra parabenų
 • nėra natrio laureto sulfato
 • nėra gyvūninės kilmės ingredientų

Padeda pašalinti 99,9 %* blogą burnos kvapą sukeliančias bakterijas, kurios lieka išsivalius dantis. Net 95 % apklaustųjų pajuto, kad jų burna buvo švaresnė naudojant „Glister“ daugiafunkcį dantų šepetėlį kartu su visa „Glister“ burnos priežiūros sistema. Kartonas pagamintas iš popieriaus, gaunamo iš tvariai tvarkomų miškų, kur vykdoma atsakinga miškininkystė. 100 % „Amway“ gaminant šį „Glister“ produktą JAV reikalingos elektros energijos kompensuojama mūsų nuolatinėmis investicijomis į tvarią vėjo energiją. * Remiantis „in vitro“ tyrimais. „In vitro“ tyrimai rodo, kad produktas greičiausiai turi stiprų klinikinį poveikį gingivitui ir blogam burnos kvapui.

Išsami informacija

Pagrindinės ypatybės

 • Sumažina apnašas
 • Suteikia gaivų burnos kvapą visai dienai
 • Padeda išvalyti tarpdančius
 • Padeda pašalinti blogą burnos kvapą sukeliančias bakterijas
 • Palaiko burnos mikrobiomą
 • Iki 100 skalavimų iš vieno buteliuko

Naudojimo būdas

Šis produktas skirtas „Glister“ burnos priežiūros sistemos 3 ŽINGSNIUI – SKALAVIMUI. Naudokite kiekvieną dieną ryte ir vakare.

 1. Išpurkškite 4 kartus koncentrato į dangtelį, o tada pripilkite vandens iki vidurinės linijos (20 ml).
 2. Kruopščiai ir energingai skalaukite visas burnos sritis apie 30 sekundžių, o tada išspjaukite skalavimo skystį į kriauklę.
 3. Naudokite du kartus per dieną po dantų valymo šepetėliu ir tarpdančių siūlais. Galima naudoti dažniau tarp valymų burnos kvapui atgaivinti.

Sudėtis

Vanduo Glicerinas Eteriniai aliejai skoniui Citrinų rūgštis

Dažnai užduodami klausimai

Ar „Glister“ daugiafunkcis burnos skalavimo skystis padeda sumažinti apnašas?

Taip. Įrodyta, kad „Glister“ daugiafunkcis burnos skalavimo skystis sumažina apnašų formavimąsi. „Glister“ daugiafunkcio burnos skalavimo skysčio sudėtyje yra CPC (cetilpiridinio chlorido), kuris, kaip įrodyta, padeda kovoti su apnašomis. „Glister“ daugiafunkcis burnos skalavimo skystis padeda išvalyti tarpdančius.

Kada turėčiau naudoti „Glister“ daugiafunkcį burnos skalavimo skystį – prieš ar po valymo?

„Glister“ daugiafunkcį burnos skalavimo skystį reikėtų naudoti išsivalius dantis šepetėliu ir dantų siūlais. Įrodyta, kad su apnašomis kovojantis CPC ir toliau kovoja su apnašas sukeliančiais veiksniais.

Ar reikia „Glister“ daugiafunkcį burnos skalavimo skystį atskiesti vandeniu?

Taip. „Glister“ daugiafunkcis burnos skalavimo skystis yra labai koncentruotas.  Skiesdami jį vandeniu, kaip nurodyta, iš vieno buteliuko galėsite atlikti iki 100 skalavimų.

Kuo šis skystis skiriasi nuo ankstesniojo „Glister“ burnos skalavimo skysčio?

Šio produkto sudėtis visiškai pakeista, pašalinant iš jos alkoholį. Alkoholis veiksmingai tirpino aliejus, pavyzdžiui, kvapiąsias medžiagas, kurios sunkiai tirpsta vandens pagrindu pagamintuose skysčiuose. Norint, kad kvapiosios medžiagos tiktų naujos sudėties skalavimo skystyje be alkoholio, reikėjo papildomų pakeitimų. Kvapiųjų medžiagų tiekėjas naudojo panašius mėtinius komponentus, kad užtikrintų, jog jie gerai susimaišys su kitomis „Glister“ kvapiosiomis medžiagomis.