Nutrilite™ Balance Within™

[14278]

[]

[15719]

[15719]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[15719]
Maisto papildas, kuriame yra du B grupės vitaminai ir dvi pieno rūgštį gaminančių bakterijų padermės.
Kaip pirktiProdukto kodas:120571
Nutrilite™ vitaminai ir papildai

Maisto papildas, kuriame yra du B grupės vitaminai ir dvi pieno rūgštį gaminančių bakterijų padermės.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

Nutrilite Balance Withinsuteikia papildomą palaikymą jūsų imuninei sistemai su vitaminais B6 ir B9 (folio rūgštimi)*, kad jūsų savijauta būtų gera. Palaiko imuninę sistemą. Vitaminai B6 and B9 (folio rūgštis) prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo.

 • Palaiko teigiamą nuotaiką. Vitaminai B6 ir B9 (folio rūgštis), dažnai vadinami „nuotaikos vitaminais“, prisideda prie normalios psichologinės funkcijos.
 • Aprūpina kūną 6 milijardais vienetų moksliškai gerai dokumentuotų pieno rūgštį gaminančių bakterijų.
 • Lengvai integruojamas į kasdienį gyvenimą, kadangi greitai tirpstantys, malonaus skonio milteliai gali būti užberiami tiesiai ant liežuvio, todėl juos galima vartoti bet kur ir bet kada.
 • Palaiko sveiką gyvenimo būdą, palaikydamas imuninę sistemą vitaminais B6 ir B9 (folio rūgštimi)* ir papildydamas pastangas gerai valgyti, miegoti ir mankštintis.
 • Padeda imtis proaktyvių veiksmų ir sutelkti dėmesį į mėgavimąsi sveikata.

*Vitaminai B6 and B9 (folio rūgštis) prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo.

Tai Jums patiks

Nutrilite Balance Within tai maisto papildas, kuriame yra 2 B grupės vitaminai, kurie prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo ir teigiamos nuotaikos palaikymo*. Kiekvienoje lazdelėje yra 6 milijardai vienetų 2-jų moksliškai gerai dokumentuotų pieno rūgštį gaminančių bakterijų padermių. Patogūs ir lengvai integruojami į skirtingą mitybą ir skirtingus gyvenimo būdus, Nutrilite Balance Within tai greitai tirpstantys, malonaus skonio (vanilės) milteliai patogioje lazdelėje, kuriuos galima užberti tiesiai ant liežuvio. Tai puikus būdas palaikyti jūsų sveiką gyvenimo stilių. *Vitaminai B6 ir folio rūgštis (B9) prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo ir normalių psichologinių funkcijų.

Verta žinoti

 • 70% mūsų imuninės sistemos yra žarnyne (Maždaug 70% imunologiškai aktyvių ląstelių yra žarnyno gleivinėje).
 • Nutrilite tai pirmaujantis pasaulyje vitaminų ir maisto papildų prekės ženklas**, turintis daugiau nei 80 metų patirtį derinant gamtą ir mokslą, siekiantis, kad žmonės kiekvieną dieną gyventų sveikiau.
 • Gaminys nėra tinkamas veganams/vegetarams

** Šaltinis: „Euromonitor International Limited“; Vitaminų ir maisto papildų kategorija, mažmeninės vertės procentinė dalis, 2020 m. duomenys

Išsami informacija

Pagrindinės ypatybės

B grupės vitaminai: B6 and B9 (folio rūgštis) prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo. Jie taip pat prisideda prie normalių psichologinių funkcijų palaikymo (todėl dažnai vadinami „nuotaikos vitaminais“). Vitaminas taip pat prisideda prie normalios nervinės sistemos funkcionavimo.  Kiekvienoje Balance Within porcijoje yra 6 milijardai pieno rūgštį gaminančių bakterijų. Sudėtyje yra 2 pieno rūgštį gaminančių bakterijų padermės – Lactobacillus acidophilus (NCFM) ir Bifidobacterium lactis (HN019), kurios abi yra moksliškai gerai dokumentuotos.  Bakterijos yra gyvos. Padermės labai gerai toleruoja rūgštis, todėl galite būti tikri, kad didžioji dauguma iš 6 milijardų pieno rūgštį gaminančių bakterijų, esančių kiekvienoje dozėje, saugiai pateks į žarnyną.  Patogus vartojimo būdas – greitai tirpstantys, malonaus skonio milteliai vienos dozės lazdelių pakuotėse, kurias galima vartoti atskirai arba su maistu ar gėrimais, ir galima vartoti bet kada ir bet kur, nereikia šaldyti.   

Naudojimo būdas

Nutrilite Balance Withingalima integruoti į bet kokį gyvenimo būdą. Mėgaukitės šiais malonaus skonio, greitai tirpstančiais milteliais greitai ir patogiai. Visur ir visada.

 • Atidarykite lazdelę ir užberkite ant liežuvio, leisdami jiems ištirpti.
 • Arba sumaišykite su vėsiu arba kambario temperatūros gėrimu (pvz., sultimis ar vandeniu).
 • Arba mėgaukitės sumaišę su kokteiliu, glotnučiu, dribsniais ar miusliu.
 • Pasiimkite su savimi bet kur ir naudokite bet kada.
 • Nereikia laikyti šaldytuve.

Sudėtis

Užpildas (izomaltas), Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019™, Lactobacillus acidophilus NCFM™1, lipnumą mažinanti medžiaga (silicio dioksidas), piridoksino hidrochloridas, pteroilmonoglutamo rūgštis, vanilės kvapiosios medžiagos (yra pieno). REKOMENDUOJAMA DOZĖ: viena produkto lazdelė per dieną

VIDUTINIS KIEKISDIENOS DOZĖJE (1 lazdelėje)%RMV*
Vitaminas B61.4 mg100
Folio rūgšis (vitaminas B9)200 mg100

Pieno rūgštį gaminančios bakterijos / Pieno rūgštį gaminančios bakterijos: Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019™ – 5 × 109 cfu*** / cfu*** Lactobacillus acidophilus NCFM™ – 1 × 109 cfu*** / cfu*** * Referencinės maistinės vertės % *** cfu – kolonijas sudarantys vienetai / cfu – kolonijas sudarantys vienetai