Nutrilite™ Vision plus

[14489]

[]

[15728]

[15728]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[15728]
Minkštų gelinių kapsulių pavidalo papildas su vitaminu A (beta karotenu) ir cinku, skirtas padėti išsaugoti normalų regėjimą*. Sudėtyje yra 4 karotenoidai iš natūralių šaltinių ir cinko.* Vitaminas A (beta karotenas) ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą.
Kaip pirkti Produkto kodas:124321
Nutrilite™ vitaminai ir papildai

Minkštų gelinių kapsulių pavidalo papildas su vitaminu A (beta karotenu) ir cinku, skirtas padėti išsaugoti normalų regėjimą*. Sudėtyje yra 4 karotenoidai iš natūralių šaltinių ir cinko.

* Vitaminas A (beta karotenas) ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

 • Suteikia cinko ir vitamino A, kurie padeda išsaugoti normalų regėjimą. Cinkas taip pat prisideda prie normalios vitamino A apykaitos.
 • Suteikia keturis aukščiausios kokybės, didelės koncentracijos karotenoidus – liuteiną, zeaksantiną, likopeną ir beta karoteną.
 • Sudėtyje yra beta karoteno iš dumblių Dunaliella Salina, kuris kūne virsta vitaminu A, o šis padeda išsaugoti normalų regėjimą.
 • Puikiai tinka laikantis bet kokios rutinos ar gyvenimo būdo, nes produktas vartojamas mažomis, lengvai nuryjamomis minkštomis kapsulėmis, kurių pakanka vienos per dieną.

Kodėl jums patiks

Akys mus veda per gyvenimą. Ką ir kaip matome, prisideda prie mūsų gyvenimo kokybės ir prisiminimų, kuriuos vėliau branginame. Akys mums padeda beveik visose kasdienio gyvenimo srityse. Kadangi daug laiko praleidžiame žiūrėdami į ekranus, gali būti, kad reikalaujame per daug iš akių. Jos yra labai svarbus organas, todėl tikrai nusipelnė mūsų dėmesio. Ieškokime akims būtinų maistinių medžiagų. Gamtinių elementų įkvėptas produktas „Nutrilite Vision plus“* yra kasdienio vartojimo maisto papildas akims*, kurio sudėtyje yra cinko ir keturi aukščiausios kokybės, didelės koncentracijos karotenoidai, išgauti iš augalų, užaugintų tvariuose „NutriCert“ partnerių ūkiuose. * Vitaminas A (beta karotenas) ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Verta žinoti

 • Vienoje minkštoje gelinėje kapsulėje yra 12 mg liuteino ir 2,4 mg zeaksantino
 • Vienoje minkštoje gelinėje kapsulėje yra 2,5 mg beta karoteno
 • Vienoje minkštoje gelinėje kapsulėje yra 1,5 mg likopeno

Be dirbtinių dažiklių, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų

Išsami informacija

Pagrindinės ypatybės

 • Produkto sudėtyje yra keturi aukščiausios kokybės, didelės koncentracijos karotenoidai iš natūralių šaltinių. Liuteinas ir zeaksantinas gaunami iš serenčio žiedų – vieno iš labiausiai koncentruotų augalinių liuteino šaltinių gamtoje. Beta karotenas gaunamas iš dumblių Dunaliella Salina. Likopenas gaunamas iš pomidorų.
 • Visi produkte panaudoti karotenoidai yra gauti iš augalų, užaugintų „NutriCert“ sertifikatus turinčiuose partnerių ūkiuose, kuriuose taikomi tvaraus ūkininkavimo metodai. Ūkininkaujant siekiama rūpintis žeme ir aplinkinėmis bendruomenėmis bei išauginti daug maistingųjų medžiagų turinčius augalus.
 • Kartą per dieną vartojama ir lengvai nuryjama minkšta gelinė kapsulė – tai puikus būdas greitai ir patogiai papildyti savo mitybą maistinėmis medžiagomis, reikalingomis normaliam regėjimui* išsaugoti, neatsižvelgiant į jūsų gyvenimo būdą ar rutiną. Be to, šį papildą sukūrė geriausiai parduodamas vitaminų ir maisto papildų prekių ženklas pasaulyje „Nutrilite“**, kuriuo pasitiki daugybė žmonių visame pasaulyje.

* Vitaminas A (beta karotenas) ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą.   ** Šaltinis: Euromonitor International Limited; Vitaminai ir maisto papildai, tarp pasaulinių prekių ženklų, pagal mažmeninės prekybos apimtį mažmeninėmis kainomis, % suskirstymas, 2022 m. duomenys, paremti 2022 m. balandį–rugpjūtį atliktais klientų tyrimais.

Naudojimo būdas

 • Vartoti vieną minkštą kapsulę per dieną, geriausia su maistu

Sudėtis

VIDUTINIŠKAI SUDĖTYJE YRA Per Dieną (1 minkšta kapsulė) % RMV***
Vitaminas A 417µg (RE) 52 %
(Beta-karotenas) (250 mg)
Likopenas 1.5 mg
Zeaksantinas 2.4 mg
Liuteinas 12 mg
Cinkas 2.6 mg 26 %
*** referencinė maistinė vertė procentaisSUDĖTIS: ypač grynas alyvuogių aliejus, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis), saulėgrąžų aliejus, likopeno oleoresinai iš pomidorų (Solanum lycopersicum) (5,2 %), vanduo, liuteino ir zeaksantino ekstraktas iš didžiojo serenčio žiedų (Tagetes erecta) (3,6 %), cinko gliukonatas, alyvuogių aliejus iš rafinuotų ir grynų alyvuogių aliejų, emulsiklis (saulėgrąžų lecitinas), stabilizatorius (Kandelila vaškas), dumblių karotinai (Dunaliella salina) (0,9 %), antioksidantai (tokoferolių koncentruotas ekstraktas, askorbo rūgštis), dažiklis (beta karotenas iš Blakeslea trispora).