Plaukų priežiūra su Satinique priemonėmis

Gražūs išpuoselėti plaukai yra didžiausia moters puošmena. Per daugelį metų išbandžiau daug įvairių plaukų priežiūros priemonių. Visada ieškau veiksmingų, efektyvių ir plaukams švelnių produktų. Todėl apsidžiaugiau, kai atradau „Satinique” plaukų priežiūros produktų liniją. Šie produktai atitinka visus mano kriterijus, padeda išlaikyti sveikus, jaunatviškai atrodančius plaukus.

Vienas iš mano mėgstamiausių „Satinique” produktų yra šampūnas nuo plaukų slinkimo. Šis šampūnas skirtas stiprinti ir maitinti plonus ar linkusius lūžinėti plaukus. Į šampūno sudėtį įeina su ženšenio ir šilkmedžio lapų ekstraktas, kurie valo galvos odą ir leidžia veiksmingiau įsigerti kitoms galvos odos priemonėms. Sudėtyje yra ingredientų mišinys, kurie veikdami kartu stiprina plauką ir skatina jo sveiką augimą. Man patinka, kad šis šampūnas gerai putoja, o plaukai tampa švarūs ir gaivūs.

Daug efektyviau šis šampūnas veikia kartu su kondicionieriumi nuo plaukų slinkimo. Kaip ir šampūnas, šis kondicionierius padeda sumažinti plaukų slinkimą dėl lūžinėjimo ir suteikia plaukams daugiau apimties. Jo sudėtyje yra biotino ir keratino, kurie padeda sustiprinti plaukus ir pagerina jų tekstūrą. Labai džiaugiuosi, kad šis kondicionierius suteikia mano plaukams švelnumo ir glotnumo pojūtį, neapsunkindamas jų.

Be kasdienės plaukų priežiūros rutinos, vieną ar du kartus per dvi savaites naudoju „Satinique” atgaivinančią kaukę, kuri skirta sausiems, pažeistiems plaukams grąžinti drėgmę ir gyvybingumą. Ši kaukė tinka visų tipų plaukams, ypač paveiktiems streso, pažeistiems ar dažytiems. Panaudojus kaukę mano plaukai visada būna švelnūs it šilkiniai.

Mano vyrui labiau patinka „Satinique 2 in 1” šampūnas ir kondicionierius du viename. Šis produktas puikiai tinka plauti jo trumpiems plaukams. Jokiu būdu nemanykite, kad šis šampūnas skirtas tik trumpaplaukiams. Jis puikiai tinka plaukų priežiūros rutinai supaprastinti – valo ir kondicionuoja vienu metu. Į šampūno sudėtį įeina ENERJUVE™ kompleksas, sudarytas iš stiprinančių lipidų, kreatinų, kurie glotnina plaukus, agurklės sėklų aliejus ir vitaminas E, kurie saugo ir drėkina plaukus. Satinique 2 in 1 šampūnas ir kondicionierius švelniai valo ir kondicionuoja plaukus, plaukai tampa lengvai iššukuojami, švelnūs ir sveikai žvilgantys.

Satinique prekės ženklo šampūnas ir kondicionierius „Extra Volume” yra kitas plaukų priežiūros rinkinys, kuris labai patinka daugeliui merginų. Šie produktai puikiai tinka ploniems ar gležniems plaukams. Naudojant apimties suteikiančius šampūną ir kondicionierių Extra Volume, plaukams suteikiama daugiau apimties, lygūs plaukai atrodo storesni.

Dar vienas puikus plaukams skirtas produktas – plaukų aliejus serumas. Mano draugės be galo žavisi šiuo produktu. Serumas sausiems ar pažeistiems plaukams suteikia blizgesio ir paklusnumo, jis giliai drėkina ir atgaivina sausus plaukus. Panaudojus šį serumą išdžiūvę plaukai įgauna švelnumo, glotnumo ir blizgesio. Jis specialiai sukurtas iš ypatingo maitinamojo, daug drėgmės turinčio argano, avokadų ir kukui sėklų aliejų mišinio, kiekviena sruoga tampa glotni ir šilkinė. Man patinka, kad šis serumas suteikia plaukams gražaus, blizgaus žvilgesio, tačiau plaukai neatrodo riebūs ar apsunkę.

Be mano paminėtų produktų, „Satinique” linijoje yra įvairių kitų plaukų priežiūros produktų, tinkančių įvairiems plaukų tipams ir poreikiams. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai sausi ir garbanoti, galite išbandyti „Smooth Moisture” liniją, skirtą drėkinti ir sutramdyti nepaklusnius plaukus. O jei turite dažytus plaukus, galite išbandyti „Color Repair” liniją, kuri sukurta siekiant apsaugoti ir paryškinti spalvą.

Žinoma, svarbu nepamiršti, kad nė vienas produktas ar procedūra nėra stebuklingas sprendimas. Svarbu ne tik naudoti aukštos kokybės plaukų priežiūros produktus, bet ir sveikai maitintis, gerti pakankamai vandens ir saugoti plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio. Tačiau į savo kasdienę rutiną įtraukę „Satinique” plaukų priežiūros produktus, sustiprinsite savo plaukus, kad jie būtų stiprūs, sveiki ir gražūs. Kad ir kokie veiksmingi ir kokybiški būtų produktai, labai svarbu ir tai, kaip juos naudojate. Štai keletas mano mėgstamiausių patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti „Satinique” plaukų priežiūros priemones.

Būkite švelnūs. Plaukus plaukite švelniais sukamaisiais judesiais, venkite plaukus tempti ar kitaip traumuoti

Naudokite šukas plačiais dantukais. Išplovę plaukus švelniai iššukuokite juos stambiomis šukomis. Tai padės išvengti plaukų lūžinėjimo.

Venkite karščio. Pernelyg karštas plaukų formavimas gali pakenkti plaukams ir jie pradės lūžinėti. Jei turite naudoti karščio formavimo priemones, būtinai naudokite nuo karščio apsaugantį purškiklį ir palaikykite kuo žemesnę temperatūrą.

Saugokite plaukus nuo atmosferos poveikio. Saulė, vėjas ir oro tarša gali pakenkti plaukams. Pridenkite plaukus kepurėle ar šaliku, kad apsaugotumėte plaukus nuo oro stichijų, arba naudokite kondicionierių su apsauga nuo UV spindulių.

Laikydamiesi šių patarimų ir įtraukdami „Satinique” plaukų priežiūros produktus į kasdienę plaukų priežiūros rutiną, galite išlaikyti sveiką ir jaunatvišką plaukų išvaizdą kiekvieną dieną. Tad kodėl gi jų neišbandžius? Jūsų plaukai jums padėkos.

Nesvarbu, kokie yra jūsų plaukai, „Satinique” turi produktų, kurie gali padėti. Be to, visi jų produktai sukurti iš aukštos kokybės ingredientų, kurie yra švelnūs jūsų plaukams ir galvos odai. Satinique produktuose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip sulfatai ir parabenai, be to, jie niekada nėra bandomi su gyvūnais. Taigi galite ne tik gerai jaustis naudodami juos savo plaukų sveikatai ir grožiui puoselėti, bet ir remti įmonę, kuri vertina etišką ir tvarią praktiką.

Taigi, jei ieškote veiksmingų, nebrangių ir švelnių plaukų priežiūros priemonių, labai rekomenduoju „Satinique” prekės ženklą. Čia rasite produktų kiekvienam plaukų tipui. Svarbu paminėti, kad „Satinique” produktai yra nebrangūs ir lengvai prieinami. Juos galite įsigyti internetu oficialiame AMWAY kompanijos puslapyje.

Šaltiniai

https://www.amway-lithuania.com/2-in-1-%C5%A1amp%C5%ABnas-ir-kondicionierius-%27Satinique%E2%84%A2%27/p/116510

https://www.amway-lithuania.com/Aliejinis-plauk%C5%B3-serumas-Satinique%E2%84%A2/p/120467

https://www.amway-lithuania.com/Atgaivinanti-kauk%C4%97-%27Satinique%E2%84%A2%27/p/119593

https://www.amway-lithuania.com/Dr%C4%97kinantis-%C5%A1amp%C5%ABnas-%27Satinique%E2%84%A2%27/p/110655

https://www.amway-lithuania.com/Apimt%C4%AF-didinantis-%C5%A1amp%C5%ABnas-%27Satinique%E2%84%A2%27/p/110657

https://www.amway-lithuania.com/%C5%A0amp%C5%ABnas-nuo-plauk%C5%B3-slinkimo-%27Satinique%E2%84%A2%27/p/110659

Skaitykite: