Naudodami naująją Artistry Skin Nutrition™ naktinę kaukę ryte pabusite su skaisčia veido oda

Ar žinojote, kad žmogui miegant pagreitėja kraujo apytaką, odos poros atsiveria toksinams, mažėja įtampa, atsistato nervų ląstelės? Be to, jums miegant aktyviai dirba ir odos ląstelės, kurios atsinaujina tris kartus greičiau nei nemiegant.

Atsinaujinimas miego metu yra gražios odos ir geros savijautos pagrindas. Jei tinkamai neišsimiegate, oda atrodo pavargusi ir pilkšva. Žinokite, kad posakis „grožio miegas“ tai ne pramanas, o mokslininkų įrodytas faktas!

Norėtumėte atsibusti su glotnesne ir gerai pailsėjusia oda? Su Artistry Skin Nutrition naktine kauke galite paskatinti natūralų odos atsinaujinimo naktį procesą. Tai – tiršta ir maloni Artistry kaukė, raminanti ir drėkinanti odą net iki 8 val. Kaukės nereikia nuplauti.

Natūralūs ingredientai puoselės veido odą miego metu

Artistry Skin Nutrition naktinės kaukės sudėtyje yra patikrintų natūralių ingredientų, tokių kaip, fermentuoto Azijinės centelės (Centella Asiatica – iš tropikų kilęs daugiametis augalas, ypač mėgstantis drėgmę) ekstrakto, kuris dvigubai geriau ramina ir septynis kartus geriau drėkina odą nei nefermentuotų augalų ekstraktas. Azijinės centelė yra šių laikų kosmetologijos aukso gysla, nes aktyvina kolageno gamybą ir stabdo kolageno skaidulų irimą. Azijinė centelė jau daugiau nei tris tūkstančius metų naudojama Azijos šalių medicinoje. Jos sudėtyje randama flavonoidų, triterpenoidų, fenolio rūgšties. Šios medžiagos pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir veikia priešuždegimiškai, todėl kosmetikos produktai, kurių sudėtyje yra azijinės centelės ekstrakto, veiksmingai kovoja su akne, regeneruoja ir ramina sudirgusią odą, suteikia odai elastingumo ir stangrumo. Šiame augale taip pat gausu aminorūgščių, beta karotino, riebalų rūgščių ir fitocheminių medžiagų, kurios išlaiko Jūsų odą jaunatviška. Flavonoidai gerina kraujotaką, kolageno bei odos audinių sintezę, kas padeda išlaikyti odos jaunatvišką išvaizdą. Kolagenas ypač svarbus didinant odos elastingumą bei mažinant senėjimo požymius, tokius, kaip raukšlės.

Į kaukės sudėtį taip pat įeina kitų septynių augalų ekstraktas, niacinamido ir lapenio žiedai, kurie miego metu stiprina odos drėgmės barjerą. O kad produkto naudojimas būtų dar malonesnis, jo sudėtyje yra bergamotės ir levandų (užaugintų NutriCert sertifikuotuose partneriniuose ūkiuose) aliejai, kurie apgaubs jus maloniu ir raminančiu aromatu prieš miegą.

Maloni dienos pabaiga

Artistry Skin Nutrition naktinė kaukė (Artistry kaukė) puikus paskutinis jūsų vakarinio grožio ritualo žingsnis, užbaigiantis įtemptą dieną ir leisiantis nugrimzti į nakties sapnus. Pasirinktomis Artistry Skin Nutrition kosmetikos priemonėmis nuvalykite makiažo likučius, nuprauskite, tonizuokite ir sudrėkinkite veido odą kremu ar losjonu, tuomet užtepkite Artistry Skin Nutrition naktinę kaukę ant veido pasinaudodamos ergonomišku T formos masažuokliu.

Artistry Skin Nutrition naktinės kaukės privalumai

Žmogaus oda – didžiausias organas, kuris saugo mus nuo žalingų aplinkos veiksnių, mikrobų ir bakterijų. Oda visiškai nepraleidžia vandens, tokiu būdu ji saugo žmogaus organizmą nuo dehidratacijos ir perkaitimo. Kai karšta oda mus vėsina, o kai šalta, sulaiko šilumą kūne. Vis gi ir pačią odą taip pat reikia saugoti nuo išsausėjimo, nes, saugodama mus, oda atiduoda savo drėgmę, tad ją būtina drėkinti veido kremu ar aliejumi.

Puikus būdas puoselėti, saugoti savo odą miego metu jūsų mėgstamais Artistry ir g&h™ produktais:

  •  odos nešvarumus, tokius, kaip dulkės, makiažas ar teršalai pašalinsite su Artistry Skin Nutrition miceliniu makiažo valikliu bei veido prausikliu, kuris atkimš poras ir paruoš odą įsisavinti sekančius produktus. Putojantis Artistry Skin Nutrition veido prausiklis nepažeidžia odos mikrobiomos, todėl nepažeidžia natūralių odos apsauginių barjerų.
  • Artistry Skin Nutrition kaukė naktinė ramins ir drėkins jūsų veido odą visą naktį, todėl pabusite gražesnė, su lygesne ir sveikesne bei geriau pailsėjusia veido oda;
  • viso kūno odą drėkinkite, maitinkite ir saugokite su g&h kūno losjonu, g&h rankų kremu ir g&h pėdų kremu, kurių sudėtyje yra Plant-based Goodness (naudingųjų augalinių medžiagų) kompleksas, kaip antai bambukas, alyvuogių aliejaus kilmės keramidai ir baltųjų šalavijų sėklų aliejus, drėkinantys odą ir sukuriantys drėgmės barjerą;

Paminėti veido ir kūno priežiūros produktai puikiai dera su kitais Artistry Skin Nutrition produktais, todėl galite drąsiai juos naudoti kartu ir susikurti savo grožio ritualus. Visų Artistry Skin Nutrition veido odos priežiūros produktų sudėtyje yra augalinės kilmės maistinių medžiagų, užaugintų Nutrilite kompanijos arba partnerių ūkiuose, taikant tvarią ūkininkavimo praktiką, kuri tausoja aplinką ir ūkininkų bendruomenes.

Kaip įsigyti AMWAY produktus