Nutrilite™ Omega-3 kompleksas

[14274]

[]

[15717]

[15717]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[15717]
Nutrilite™ Omega 3 kompleksas tai maisto papildas, kuriame yra aukštos kokybės omega-3 aliejų mišinys, palaikantis normalią širdies veiklą*.
Kaip pirkti Produkto kodas:4298
Nutrilite™ vitaminai ir papildai

Nutrilite™ Omega 3 kompleksas tai maisto papildas, kuriame yra aukštos kokybės omega-3 aliejų mišinys, palaikantis normalią širdies veiklą*.

Tai Jums patiks…

Omega-3 riebalų rūgštys veikia kaip sutepta dviračio grandinė, palaikydamos normalią širdies veiklą. Tačiau jos yra žinomos kaip „būtinos“, nes mes negalime jų natūraliai pagaminti savo kūne; turime jas gauti iš vartojamo maisto. Subalansuota mityba, įskaitant vieną ar dvi porcijas žuvies per savaitę, yra ideali, bet, suprantama, tai ne visada įmanoma. Nepaisant to, kad negalime jų sintetinti mūsų kūne, nepakeičiamos omega-3 riebalų rūgštys yra nepaprastai svarbios normaliam širdies darbui, taip pat padeda palaikyti bendrą gerą savijautą nuo galvos iki pirštų galiukų. Nutrilite™ Omega 3 kompleksas tai maisto papildas, kuriame yra omega-3 EPA (eikosapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis) riebalų rūgštys. Kartu jie tiekia riebalų rūgštis, kurių galite negauti su vartojamu maistu.

Ką turite žinoti…

 • Nutrilite™ Omega 3 komplekso sudėtyje yra aukštos kokybės omega-3 aliejų mišinys iš mūsų patikimo Nutricert™ sertifikuoto tiekėjo. Tame tarpe grynųjų Norvegijos vandenų lašišų ir Atlanto ir Ramiojo vandenyno ančiuvių, skumbrių ir sardinių.
 • Ančiuviai, skumbrės ir sardinės maisto grandinėje yra žemiau, todėl juose yra didesnė omega-3 riebalų rūgščių koncentracija.
 • Vienoje kapsulėje yra maždaug tiek pat omega-3 riebalų rūgščių, kiek 28g lašišos, tuno ar sardinių.
 • Naudojant Omega-3 kompleksą, sudarytą iš EPA (eikosapentaeno rūgšties) ir DHA (dokozaheksaeno rūgšties)*, padedama palaikyti širdies veiklą.
 • Omegos rūgštys yra derinamos su vitaminu E ir supilamos į kapsules per 72 valandas nuo jų gavimo, taip užtikrinant jų kokybę.
 • Kiekviena žuvų taukų partija yra tikrinama, kad būtų užtikrinta jų kokybė ir grynumas.
 • Jame nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar pridėtinių konservantų.

* Teigiamas poveikis pasiekiamas suvartojus 250 mg EPA ir DHA per parą.

Naudojimas:

 • Vartokite 1 kapsulę per dieną su maistu.

Funkcijos

 • Du aktyvūs Omega-3 komplekso komponentai yra EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis). EPR ir DHR palaiko normalią širdies funkciją. Naudingas poveikis pasiekiamas kasdien suvartojus 250 mg EPR ir DHR.
 • Padeda aprūpinti riebalų rūgštimis, kurių gali trūkti dietoje.
 • Viena kapsulė aprūpina maždaug tokiu pačiu kiekiu omega-3 riebalų rūgščių (DHR ir EPR) kiekiu kaip ir 28 g. lašišos, tuno ar sardinių.
 • Be dirbtinių saldiklių, spalvų, skonių ir konservantų.
 •  Gaminys nėra tinkamas veganams/vegetarams

Sudedamosios dalys

VIDUTINIŠKAI SUDETYJE YRA  PER DIENA (1 kapsuleje)  %RMV*
Riebalai 1 g
  tarp jų:
  Omega-3 riebalų rugštys 380 mg
  EPA (eikozapentaeno rūgštis) 180 mg
  DHA (dokozaheksaeno rūgštis) 120 mg
  Vitaminas E 5 mg -TE 42

*Referencinės maistinės vertės procentas

Siūlomas naudojimas

 • Tiems, kurie suvartoja mažai maisto produktų, turinčių omega-3 riebalų rūgščių, pavyzdžiui, dauguma žuvų, jūros gėrybės, lapuotos daržovės, rapsų aliejus, sojos pupelės ir graikiniai riešutai, todėl jiems trūksta riebalų rūgščių.
 • Tiems, kurie domisi naudingu omega-3 riebalų rūgščių poveikiu, tokiu kaip normalios širdies funkcijos palaikymas.

Rekomenduojama dozė 1 kapsulė per dieną vartojama kartu su maistu. Patarimai Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.