Geros savijautos ir puikios nuotaikos šaltinis – NUTRILITE maisto papildų paketas Sustiprink save

Nutrilite-akcija

Speciali akcija tam, kad rudens iššūkius įveiktumėte aukštai iškelta galva. Po vasaros atostogų grįžti į įprastą gyvenimą nebūtinai turi būti sunku. Ypač, jei tam esate gerai pasiruošę!

Pasiruoškite, dėmesio ir… PIRMYN! Ateinančiais niūresniais ir intensyvesniais mėnesiais visus iššūkius darbe ir namuose įveikite tinkamai pasirengę ir sustiprėję. Siūlome Nutrilite maisto papildų paketą Sustiprink save („Nutrilite Power Yourself“) 15% pigiau !

Geros savijautos ir puikios nuotaikos   NUTRILITE maisto papildų rinkinys (užsakymo numeris: 314431) susideda iš:

 • Omega-3* – aukštos kokybės omega-3 riebalų rūgštys, kurios palaiko normalų širdies darbą.
 • Vitaminų B kompleksas** – dvejopo poveikio technologija, užtikrinanti optimalų visų aštuonių svarbiausių B grupės vitaminų išsiskyrimą, padeda mažinti nuovargį ir padeda normaliai funkcionuoti imuninei sistemai
 • Nutrilite Balance Within ***– vitaminų B6 ir B9 (folio rūgštis) bei probiotikų kompleksas, stiprinantis imuninę sistemą.

Akcija galioja rugpjūčio 18-24 dienomis.

Įsigyjamų maisto papildų paketų skaičius neribojamas.

Akcija gali būti derinama kartu su kitomis akcijomis, t.y. nuolaidos sumuojamos!

Kaip įsigyti

Sužinok kainą

*Nutrilite™ Omega 3 kompleksas tai maisto papildas, kuriame yra aukštos kokybės omega-3 aliejų mišinys

Omega-3 riebalų rūgštys veikia kaip sutepta dviračio grandinė, palaikydamos normalią širdies veiklą. Tačiau jos yra žinomos kaip „būtinos“, nes mes negalime jų natūraliai pagaminti savo kūne; turime jas gauti iš vartojamo maisto. Subalansuota mityba, įskaitant vieną ar dvi porcijas žuvies per savaitę, yra ideali, bet, suprantama, tai ne visada įmanoma.

Nepaisant to, kad negalime jų sintetinti mūsų kūne, nepakeičiamos omega-3 riebalų rūgštys yra nepaprastai svarbios normaliam širdies darbui, taip pat padeda palaikyti bendrą gerą savijautą nuo galvos iki pirštų galiukų. Nutrilite™ Omega 3 kompleksas tai maisto papildas, kuriame yra omega-3 EPA (eikosapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis) riebalų rūgštys. Kartu jie tiekia riebalų rūgštis, kurių galite negauti su vartojamu maistu.

Verta žinoti

 • Nutrilite™ Omega 3 komplekso sudėtyje yra aukštos kokybės omega-3 aliejų mišinys iš mūsų patikimo Nutricert™ sertifikuoto tiekėjo. Tame tarpe grynųjų Norvegijos vandenų lašišų ir Atlanto ir Ramiojo vandenyno ančiuvių, skumbrių ir sardinių.
 • Ančiuviai, skumbrės ir sardinės maisto grandinėje yra žemiau, todėl juose yra didesnė omega-3 riebalų rūgščių koncentracija.
 • Vienoje kapsulėje yra maždaug tiek pat omega-3 riebalų rūgščių, kiek 28g lašišos, tuno ar sardinių.
 • Naudojant Omega-3 kompleksą, sudarytą iš EPA (eikosapentaeno rūgšties) ir DHA (dokozaheksaeno rūgšties), padedama palaikyti širdies veiklą.
 • Omegos rūgštys yra derinamos su vitaminu E ir supilamos į kapsules per 72 valandas nuo jų gavimo, taip užtikrinant jų kokybę.
 • Kiekviena žuvų taukų partija yra tikrinama, kad būtų užtikrinta jų kokybė ir grynumas.
 • Jame nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar pridėtinių konservantų.

**Vitaminas B Plius Nutrilite

Nutrilite™ Vitaminas B Plus naudoja dvigubo veikimo technologiją, kad optimaliai išskirtų visus aštuonis būtinus B grupės vitaminus, taip padedant sumažinti nuovargį, palaikyti energiją teikiančią medžiagų apykaitą bei prisidėti prie tinkamo imuninės sistemos funkcionavimo. 

Tai Jums patiks.

Mūsų gyvenimas tampa vis reiklesnis, tad mums negali pristigti energijos. Daugelis iš mūsų pasirenka kofeiną ar užkandžius, taip norėdami padidinti energijos lygius, tačiau šie įpročiai nėra tvarūs bei iš tikrųjų neišsprendžia nuovargio priežasčių.

Naudojant Nutrilite™ Vitaminą B Plus, lengva išlikti energingu. B vitaminai palaiko jūsų įprastą energiją gaminančią medžiagų apykaitą ir padeda sumažinti nuovargį ir tingumą. Nutrilite™ Vitaminas B Plus suteikia B grupės vitaminų, kad galėtumėte greitai pradėti dieną ir išlaikyti energijos lygius visas aštuonias valandas. Be to, nustatyta, kad vitaminai B12 ir B6 prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo ir suteikia kasdieninę paramą, reikalingą visaverčiam gyvenimui.

100% visų aštuonių būtinų B vitaminų RMV (referencinė maistinė vertė) tiekiama tik vienoje tabletėje, o dvejopo veikimo technologijos dėka maistinės medžiagos išsiskiria idealiu laiku, kad jų įsisavinimas būtų optimalus. Vienos tabletės pakanka, kad visą dieną jaustumėtės kupini energijos.

Naudinga žinoti.

 • Tik viena Nutrilite™ Vitamino B Plus tabletė užtikrina visų aštuonių B grupės vitaminų 100% RMV (Referencinės maisto vertės).
 • Optimalus įsisavinimas: Dvigubo veikimo technologija leidžia visus B vitaminus išleisti į kūną idealiu metu.
 • Nutrilite™ Vitaminas B Plus suteikia B grupės vitaminų, kad galėtumėte greitai pradėti dieną; tada palaiko Jūsų organizmą visas aštuonias valandas.
 • Sudėtyje yra B1 tiamino, B2 riboflavino, B3 niacino, B5 pantoteno rūgšties, B6 piridoksino, B7 biotino ir B12 kobalamino, palaikančių normalią energijos apykaitą.
 • Vitaminai B12 ir B6 prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo.
 • Prisideda prie normalaus nervų sistemos veikimo ir psichologinės būklės
 • B grupės vitaminai, biotinas, folatas, niacinas, tiaminas, vitaminas B12, vitaminas B6,
 • Vitaminai B2 riboflavinas, B3 niacinas, B5 pantoteno rūgštis, B6 piridoksinas, B9 folio rūgštis ir B12 kobalaminas padeda sumažinti nuovargį ir išsekimą.
 • Sudėtyje yra natūrali spirulina, gaunama iš Nutricert™ sertifikuoto vandens ūkio.

*** Nutrilite Balance Within – tai maisto papildas, kuriame yra du B grupės vitaminai ir dvi pieno rūgštį gaminančių bakterijų rūšys.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

 • Nutrilite Balance Within suteikia papildomą palaikymą jūsų imuninei sistemai su vitaminais B6 ir B9 (folio rūgštimi), kad jūsų savijauta būtų gera.
 • Palaiko imuninę sistemą. Vitaminai B6 and B9 (folio rūgštis) prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo.
 • Palaiko teigiamą nuotaiką. Vitaminai B6 ir B9 (folio rūgštis), dažnai vadinami „nuotaikos vitaminais“, prisideda prie normalios psichologinės funkcijos.
 • Aprūpina kūną 6 milijardais vienetų moksliškai gerai dokumentuotų pieno rūgštį gaminančių bakterijų.
 • Lengvai integruojamas į kasdienį gyvenimą, kadangi greitai tirpstantys, malonaus skonio milteliai gali būti užberiami tiesiai ant liežuvio, todėl juos galima vartoti bet kur ir bet kada.
 • Palaiko sveiką gyvenimo būdą, palaikydamas imuninę sistemą vitaminais B6 ir B9 (folio rūgštimi) ir papildydamas pastangas gerai valgyti, miegoti ir mankštintis.
 • Padeda imtis proaktyvių veiksmų ir sutelkti dėmesį į mėgavimąsi sveikata.

Tai Jums patiks

Nutrilite Balance Within tai maisto papildas, kuriame yra 2 B grupės vitaminai, kurie prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo ir teigiamos nuotaikos palaikymo. Kiekvienoje lazdelėje yra 6 milijardai vienetų 2-jų moksliškai gerai dokumentuotų pieno rūgštį gaminančių bakterijų padermių. Patogūs ir lengvai integruojami į skirtingą mitybą ir skirtingus gyvenimo būdus, Nutrilite Balance Within tai greitai tirpstantys, malonaus skonio (vanilės) milteliai patogioje lazdelėje, kuriuos galima užberti tiesiai ant liežuvio. Tai puikus būdas palaikyti jūsų sveiką gyvenimo stilių.

Pagrindinės savybės

B grupės vitaminai: B6 and B9 (folio rūgštis) prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo. Jie taip pat prisideda prie normalių psichologinių funkcijų palaikymo (todėl dažnai vadinami „nuotaikos vitaminais“). Vitaminas taip pat prisideda prie normalios nervinės sistemos funkcionavimo. 

Kiekvienoje Balance Within porcijoje yra 6 milijardai pieno rūgštį gaminančių bakterijų. Sudėtyje yra 2 pieno rūgštį gaminančių bakterijų padermės – Lactobacillus acidophilus (NCFM) ir Bifidobacterium lactis (HN019), kurios abi yra moksliškai gerai dokumentuotos. 

Bakterijos yra gyvos. Padermės labai gerai toleruoja rūgštis, todėl galite būti tikri, kad didžioji dauguma iš 6 milijardų pieno rūgštį gaminančių bakterijų, esančių kiekvienoje dozėje, saugiai pateks į žarnyną. 

Patogus vartojimo būdas – greitai tirpstantys, malonaus skonio milteliai vienos dozės lazdelių pakuotėse, kurias galima vartoti atskirai arba su maistu ar gėrimais, ir galima vartoti bet kada ir bet kur, nereikia šaldyti.