eSpring™ Vandens valymo sistema su papildomu čiaupu filtruotam vandeniui

[14482]

[]

[12803]

[12803]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[12803]
Vandens valymo sistema eSpring turi savo čiaupą filtruotam vandeniui. Sistema montuojama po kriaukle, o čiaupas – virš kriauklės arba šalia jos. Sistemos pajėgumas: filtruoja 3,4 l vandens per minutę. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm
Kaip pirkti Produkto kodas:100189
eSpring™

Apžvalga

Puikaus skonio filtruotas vanduo su išsaugotu mineralų kiekiu sveikam ir patogiam gyvenimo būdui. Naudojant „eSpring“ vandens valymo sistemą nereikia pirkti vandens plastikiniuose buteliuose!

Teikiama nauda

 • Veiksmingai pašalina iki 99.99% vandeniu pernešamų ligų sukeliančių bakterijų ir virusų geriamajame vandenyje
 • Veiksmingai sumažina daugiau nei 160 teršalų, tame tarpe daugiau nei 140 galinčių pakenkti sveikatai**. Tai gali būti dalelės (pvz., dumblas, smėlis, vamzdžių kalkės), organinės cheminės medžiagos (pvz., pesticidai, PCB), neorganinės cheminės medžiagos (pvz., švinas, gyvsidabris) ir mikrobiologiniai organizmai (bakterijos, virusai, pirmuonys). Geriamajame vandentiekio vandenyje taip pat gali būti teršalų iš farmacijos ir veterinarijos produktų.
 • Išsaugo naudingus mineralus, tokių kaip kalcis, magnis ir fluoras, vandenyje.
 • Filtruoja vandentiekio vandenyje esantį mikroplastiką iki 0,2 mikrono
 • Efektyviai sumažina chlorą bei chloraminą ir taip pagerina vandens skonį, kvapą ir skaidrumą***.
 • Kad būtų patogiau ir funkcionaliau, komplektuojama kartu su pagalbiniu čiaupu.
 • Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų.
 • Anglies blokavimo filtras efektyviai sumažina daleles iki 0,2 mikrono, kurios yra 300–500 kartų mažesnis nei žmogaus plaukas****. (Dalelės yra asbestas, nuosėdos, nešvarumai, kalkės).

*„eSpring“ vandens valymo sistemoje netikrinta, ar nėra koronavirusų (t. y. MERS, SARS ar COVID-19). ** „eSpring“ vandens valymo sistema neapsaugo nuo ligų ir jų nepalengvina. *** Priklausomai nuo chloro kiekio vandentiekio vandenyje. Jūsų regiono vandentiekio vandenyje gali nebūti chloro arba jo kiekis gali būti ypač mažas. **** Vidutinio žmogaus plauko dydis yra 60–100 mikronų.

Kodėl verta įsigyti

eSpring tai dažniausiai pasaulyje parduodama buitinio vandens valymo sistema.* Vanduo yra sveikos gyvensenos šaltinis. Jis padeda palaikyti gerą fizinę ir psichologinę formą. Leidžia mėgautis gyvenimu. Vanduo, gaunamas iš „eSpring“ vandens valymo sistemų, yra grynas ir turi puikų skonį bei gausus mineralų. Kaip galima mėgautis vandeniu, esančiu sveikos gyvensenos dalimi, taip, kad tai būtų naudinga ir jūsų šeimai, ir žemei? Štai paaiškinimas. Prieš keičiant filtrą, jis apdoroja 5000 litrų vandens. *Remiantis 2020 m. „Verify Markets” atliktu pasaulinių pardavimų tyrimu. Bus peržiūrima kas antrus metus.

Trys valymo technologijos

„eSpring“ vandens valymo sistema apjungia mechaninio filtravimo, absorbcijos ir ultravioletinių spindulių inaktyvinimo galią kartu su pažangiu elektroniniu stebėjimu.

 • Priešfiltris

Klostėtos terpės su dideliu paviršiaus plotu naudoja mechaninį filtravimą, kad sulaikytų dideles daleles, taip apsaugant anglies bloko filtrą nuo užsikimšimo.

 • Pažangus anglies blokavimo filtras

Sumažina daugiau kaip 160 teršalų, įskaitant daugiau kaip 140 galimai sveikatai kenksmingų teršalų, iki 0,2 mikrono*.

 • Ultravioletinės šviesos technologija

„eSpring“ vandens valymo įrenginys UV lempa suteikia iki 40 milidžaulių viename kvadratiniame UV centimetre, o tai efektyviai sumažina 99,9 % vandeniu plintančių ligų, dėl kurių atsiranda bakterijos, virusai ir cistos * **. „eSpring“ vandens valymo sistema yra trečiųjų šalių sertifikuota pagal tarptautiniu mastu pripažintus NSF / ANSI standartus. Sertifikatas yra susijęs su vandens skonio, kvapo ir išvaizdos gerinimu (42 standartas); švino ir lakiųjų organinių teršalų pašalinimu (53 standartas); papildomo baktericidinio dezinfekuoto viešojo geriamojo vandens valymu (55 standartas) ir naujų teršalų, tokių kaip herbicidai, kai kurie receptiniai ir nereceptiniai vaistai, kt., pašalinimu (401 standartas). „eSpring“ vandens valymo sistema pelnė vandens kokybės asociacijos auksinį ženklą už aukščiausios kokybės vandens valymo produktus (https://wqa.org/find-products#/keyword/espring). Pasaulio kokybės asociacijos (angl. WQA) auksinis ženklas suteikiamas produktams, kurie atitinka griežtus pramonės standartų ir kasmetinių gamybos įrenginių auditų reikalavimus bei atitinka WQA sertifikavimo schemas. https://info.nsf.org/Certified/DWTU/Listings.asp?TradeName=espring&Standard=&ProductType=&PlantState=&PlantCountry=&PlantRegion=&submit3=Search&hdModlStd=ModlStd „NSF International“ yra pirmaujanti nepriklausoma organizacija, kurianti visuomenės sveikatos standartus ir sertifikavimo programas, padedančias saugoti maistą, vandenį, vartojimo produktus ir aplinką visame pasaulyje. NSF sertifikatas patvirtina, kad produktą išbandė viena labiausiai gerbiamų nepriklausomų produktų testavimo organizacijų – nuo plataus produkto testavimo ir medžiagų analizės iki gamyklos patikrinimų iš anksto nepranešus. Visi produkto vystymo aspektai yra kruopščiai įvertinami prieš suteikiant NSF sertifikatą. http://info.nsf.org/Certified/dwtu/listings.asp?CompanyName=a ccess+business+ group&submit1=Search+by+Manufacturer&Program=DWTUasp?CompanyName =access+business+group&submit1=Search+by+Manufacturer&Program=DWTU Ši „eSpring“ sistema pradėjo veikti 2002 m. ir iki šiol buvo parduota daugiau nei 6 mln. vienetų. *** *„eSpring“ vandens valymo sistema neapsaugo nuo ligų ir jų nepalengvina. ** Bakterijos iki 99,9999 %, virusai iki 99,99 %, o cistos – iki 99,9 %. ** UV cistos sumažinimas skirtas Giardia ir Cryptosporidium cistoms. ** Netikrinta, ar „eSpring“ vandens valymo sistemoje nėra koronavirusų (t. y. MERS, SARS ar COVID-19). *** 2020 m. balandžio mėn. duomenimis.

Papildomos medžiagos

eSpring Veiksmingumo duomenų lapai

Išsami informacija

Pagrindinės savybės

„eSpring“ vandens valymo sistemos techninės specifikacijos:

 • Korpuso aukštis: nominalus 327 mm.
 • Skersmuo: nominalus 178 mm. Pagaminta iš patvaraus, neapdoroto plastiko.
 • Maitinimo šaltinio elektros įvadas: 110 220 V kintama srovė.
 • Elektros įvestis (iš maitinimo šaltinio): 19 V nuolatinė srovė, 3,16 A.
 • Kasetė (užsakymo Nr. 100186): Presuotas anglies blokas su vidine UV lempa
 • Medžiagos: visos hidrofilinės medžiagos atitinka JAV FDA reikalavimus, taikomus perduodant skysčius žmonėms vartoti.
 • Didžiausias darbinis slėgis: 860 kPa (8,6 baro).
 • Mažiausias darbinis slėgis: 104 kPa (1,04 baro).
 • Aukščiausia darbinė temperatūra: 30 °C.
 • Žemiausia darbinė temperatūra: 4,4 °C.
 • Nominalus srautas: 3,4 l per minutę, esant 415 kPa (4,15 baro) vandens slėgiui, naudojant naują kasetę (faktinis srauto greitis priklauso nuo vandens slėgio ir kasetės naudojimo laiko).
 • Nominalus tarnavimo laikas: kasetė skirta vidutinės šeimos maisto gaminimo ir geriamojo vandens poreikiui tenkinti vieneriems metams arba 5000 l, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. PASTABA: tikrasis kasetės tarnavimo laikas priklauso nuo naudojamo vandens kiekio ir kokybės.
 • Kasetės keitimas: greitai ir lengvai. Gali pakeisti naudotojas. Nereikia grąžinti vandens valymo sistemos į gamyklą, kad būtų galima pakeisti kasetes.
 • Testavimas: trečioji šalis sertifikuota pagal tarptautiniu mastu pripažintus NSF / ANSI standartus 42, 53, 55, 401 ir WQA aukso ženklas.

Kaip naudoti

 • Pagrindinis „eSpring“ vandens filtravimo įrenginys yra visiškai surinktas pristatymo metu.
 • Vamzdžių ilgį galima keisti, kad atitiktų norimo montavimo taško reikalavimus.
 • Sumontuota „eSpring“ sistema filtruotą vandenį tiekia tiesiai per čiaupą.
 • Prieš keičiant filtrą, jis tarnauja 1 metus arba 5000 l, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
 • Jei turite klausimų dėl aptarnavimo ar garantijos, susisiekite su mumis +48 12 6218125